Programma
Uitslagen
Onze club heeft dringend scheidsrechters nodig bij de senioren, de junioren en de pupillen.
Iedereen die wellicht enkele keren dit seizoen zou willen fluiten of vlaggen is welkom. Je kunt je aanmelden via scheidsrechters@vvbavel.nl.
De club zal uiteraard zorgdragen voor de begeleiding bij het fluiten of vlaggen van je wedstrijden! Help de teams en meld je aan via scheidsrechters@vvbavel.nl.
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Veld | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
23 mrt. | Bavel JO8-2 | TSV Gudok JO8-3 | 09:00 | veld B A1 | |||
23 mrt. | Bavel JO15-3 | NEO'25 JO15-1 | 09:00 | veld A | |||
23 mrt. | Bavel JO12-2 | TSC JO12-3 | 09:00 | veld B B | |||
23 mrt. | Bavel JO9-2 | Waspik JO9-1 | 09:00 | veld B A2 | |||
23 mrt. | Bavel MO17-1 | UVV'40 MO17-1 | 09:30 | W. (Wout) Dekkers | veld C | ||
23 mrt. | Bavel JO8-1 | R.K.S.V. Groen Wit JO8-2 | 10:00 | veld B A2 | |||
23 mrt. | Bavel JO8-3 | Dongen JO8-4 | 10:00 | veld B A1 | |||
23 mrt. | Bavel JO15-2 | SSC'55 JO15-1 | 10:30 | veld A | |||
23 mrt. | Bavel JO12-1 | TSV Gudok JO12-1 | 10:30 | veld B B | |||
23 mrt. | Bavel JO7-1 | Baronie JO7-1 | 10:40 | C tus A1a | |||
23 mrt. | Bavel JO11-2 | R.K.S.V. Groen Wit JO11-1 | 11:00 | veld B A | |||
23 mrt. | Bavel JO13-1 | Gilze JO13-1 | 11:30 | J. (Jeroen) Theunis | veld C | ||
23 mrt. | Bavel JO13-2 | SV Reeshof JO13-2JM | 12:00 | veld A | |||
23 mrt. | Bavel G1 | RKTVC G1 | 12:00 | veld B B | |||
23 mrt. | Bavel 5 | SAB 3 | 13:00 | J. (Jan) van der Veeken | veld C | ||
23 mrt. | Bavel JO17-3 | Rijsoord JO17-3 | 13:30 | P. (Pascal) van Vugt | veld B | ||
23 mrt. | Bavel JO19-2 | TVC Breda JO19-1 | 13:30 | veld A | |||
23 mrt. | Bavel 2 | SCO 3 | 15:00 | H. (Herman) van der Made | veld C | ||
23 mrt. | Bavel 6 | FC Tilburg 8 | 15:15 | P. (Peter) Dekkers | veld B | ||
24 mrt. | Bavel VR4 | Berkdijk VR1 | 10:30 | C.P.M.J. (Corné) Dekkers | veld B | ||
24 mrt. | Bavel VR1 | Victoria Boys VR1 | 11:30 | G.F. (Bert) van Rooden | veld A | ||
24 mrt. | Bavel 2 | Unitas'30 2 | 11:30 | L.H. (Leo) Berkeveld | veld C | ||
24 mrt. | Bavel VR3 | Graauw VR1 | 12:30 | F.M. (Ferdinand) Frijters | veld B | ||
24 mrt. | JO11-1 | JEKA JO11-1 | 13:15 | veld C | |||
24 mrt. | Bavel 1 | JEKA 1 | 14:30 | N.P.P. (Niels) Cremers | veld A |
v.v. Bavel - Sportpark De Roosberg - Bavelse Hei 7, 4854 PN BAVEL - Postadres: Postbus 21, 4854 ZG BAVEL - Tel: (0161) 43 16 02 - email:info@vvbavel.nl