Programma
Uitslagen
Trainingsschema 2023-2024
Dag | Veld B (kunstgras) | Veld C (kunstgras) | Veld D / Oefenhoek (natuurgras) | Veld E (natuurgras) |
---|---|---|---|---|
MAANDAG | ||||
17.15 - 18.30 | JO8 | JO9 | |||
18.30 - 19.45 | JO10 | JO11-3 | JO11-2 | JO12 | JO11-1 | JO13 |
19.45 - 21.00 | JO17-1 | JO17-2 | JO19-3 | JO19-4 | JO19-5 | VR4 | JO17-3 | JO17-4 |
DINSDAG | ||||
18.00 - 19.15 | JO14 | JO15 | Keepers | JO15 |
19.15 - 20.30 | MO17 | JO19-1 | JO19-2 | ||
20.30 - 22.00 | Selectie VR | Selectie heren | Selectie heren | |
WOENSDAG | ||||
14.30 - 15.30 | JO8 | |||
17.15 - 18.15 | JO9 | |||
18.15 - 19.30 | JO13 | JO10 | JO11-1 | JO11-2 | JO11-3 | JO12 |
19.30 - 20.30 | ZA5 | ZA6 | G1 | JO17-3 | JO17-4 | JO19-4 | JO19-5 | |
20.30 - 22.00 | VR3 | VR4 | 45+ | JO19-3 | |
DONDERDAG | ||||
18.00 - 19.15 | JO15 | JO14 | Keepers | JO15 |
19.00 - 20.15 | JO17-1 | JO17-2 | |||
19.15 - 20.30 | ZA2 | ZO4 | ZO5 | ZO6 | JO19-1 | JO19-2 | MO17 | |
20.15 | Selectie VR | |||
20.30 - 22.00 | ZA3 | ZA4 | ZO3* | Selectie heren | ||
VRIJDAG | ||||
17.30 - 18.30 | Bavel + | |||
18.15 - 19.15 | H-team | |||
19.30 - 21.00 | VR4 | Superstars | ||
ZATERDAG | ||||
15.30 - 17.00 | EMC | |||
ZONDAG | ||||
10.30 - 11.30 | Vergane Glorie | |||
Alternatief trainingsschema
Vanaf maandag 13 november geldt voor het vervolg van seizoen 2023/'24 onderstaand alternatief trainingsschema dat in werking treedt als de weersomstandigheden daartoe aanleiding geven. Bij slecht weer kun je op onze website lezen of een veld is afgekeurd. Deze informatie wordt ook gedeeld via WhatsApp-groepen.
Wanneer het alternatief schema in gang gezet wordt, zijn op sommige tijdstippen de velden erg vol. Houdt rekening met elkaar.
In onderling overleg is ook incidenteel wisselen van trainingsveld mogelijk, bv. om een wedstrijd voor te bereiden op een natuurgrasveld i.p.v. een kunstgrasveld (of omgekeerd).
Dag | Veld B (kunstgras) | Veld C (kunstgras) | ||
---|---|---|---|---|
MAANDAG | ||||
17.15 - 18.30 | JO13-1 | JO8 | JO9 | ||
18.30 - 19.45 | JO10 | JO11-3 | JO11-1 | JO11-2 | JO12 | JO13-2 | ||
19.45 - 21.00 | JO17-1 | JO17-2 | JO17-3 | JO17-4 | JO19-3 | JO19-4 | JO19-5 | VR4 | ||
DINSDAG | ||||
18.00 - 19.15 | JO14 | Keepers | JO15-1 | JO15-2 | ||
19.15 - 20.30 | MO17 | JO15-3 | JO19-1 | JO19-2 | ||
20.30 - 22.00 | Selectie VR | Selectie heren | ||
WOENSDAG | ||||
14.30 - 15.30 | JO8 | |||
17.15 - 18.15 | JO9 | |||
18.15 - 19.30 | JO13 | JO12 | JO10 | JO11-1 | JO11-2 | JO11-3 | ||
19.30 - 20.30 | ZA5 | ZA6 | JO19-4 | JO19-5 | G1 | JO17-3 | JO17-4 | ||
20.30 - 22.00 | VR3 | VR4 | 45+ | JO19-3 | ||
DONDERDAG | ||||
18.00 - 19.15 | JO15 | JO14 | Keepers | ||
19.00 - 20.15 | ||||
19.15 - 20.30 | ZA2 | ZO4 | ZO5 | ZO6 | ZA3 | ZA4 | ZO3 | JO19-1 | JO19-2 | JO17-1 | JO17-2 | MO17 | ||
20.15 | ||||
20.30 - 22.00 | Selectie VR | Selectie heren | ||
VRIJDAG | ||||
17.30 - 18.30 | Bavel + | |||
18.15 - 19.15 | H-team | |||
19.30 - 21.00 | VR4 | Superstars |
v.v. Bavel - Sportpark De Roosberg - Bavelse Hei 7, 4854 PN BAVEL - Postadres: Postbus 21, 4854 ZG BAVEL - Tel: (0161) 43 16 02 - email:info@vvbavel.nl